Programul Cupei României la natație, organizată la Brașov, între 4-6 octombrie

Programul Cupei României la natație, organizată la Brașov, între 4-6 octombrie

0 18

Sfârșitul acestei săptămâni aduce la Brașov o importantă competiție : Cupa României la natație, pentru juniori, tineret și seniori. Competiția se desfășoară între 4-6 octombrie, la Bazinul Olimpic Brașov.

Programul :

 ZIUA I-a

 Reuniunea I, ora 10.00                                  Reuniunea a II-a, ora 17.00

  1         50m Spate      F                                Finalele probelor 1 – 8        

  2        50m Spate      M                                9    400m Liber   F    seria tare

  3      200m Bras        F                                 10  400m Liber   M    seria tare

  4      200m Bras        M  

  5      100m Fluture     F       

  6      100m Fluture     M       

  7      200m Mixt        F       

  8      200m Mixt        M       

  9      400m Liber       F    serii slabe

10      400m Liber       M   serii slabe

  ZIUA a-II-a

  Reuniunea a III-a, ora 10.00                            Reuniunea a IV-a, ora 17.00

 11    50m Bras          M                                 Finalele probelor 11 – 18

 12     50m Bras         F                                  19   800m Liber   M    seria tare

 13   100m Liber        M                                  20   800m Liber   F     seria tare

 14   100m Liber        F  

 15   200m Spate      M 

 16   200m Spate      F  

 17     50m Fluture    M    

 18     50m Fluture    F     

 19    800m Liber      M   serii slabe   

 20   800m Liber       F    serii slabe

ZIUA a-III-a

 Reuniunea a V-a, ora 10.00                         Reuniunea a VI-a, ora 17.00

21        50m Liber     F                              Finalele probelor 21 – 30     

22        50m Liber     M                            31  400m Mixt    M   seria tare

23      100m Spate    F                             32   400m Mixt    F   seria tare

24      100m Spate    M                            

25      100m Bras      F                             

26      100m Bras      M    

27      200m Liber      F    

28      200m Liber      M   

29      200m Fluture   F     

30      200m Fluture   M    

31      400m Mixt       F     serii slabe  

32      400m Mixt       M    serii slabe  

D.D.

COMENTARII

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.